Membership Enquiry
Coaching Enquiry

Team Fixtures

Men's 1

Division: E Group: Captain: Bahman Mohammadi Email: bahmoh1357@yahoo.co.uk Tel: 07785 316421
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Sunday14 AprilDavid Lloyd DartfordHome10.30amDraw 3-3
Saturday11 MayKnockholtAway10.30amWon 4-2
Sunday19 MayDavid Lloyd DartfordHome1.30pmWon 6-0 (Opposition cancelled)
Sunday2 JuneOakwood IIHome1.30pmWon 4.5 -1.5
Wednesday5 JuneHayes IHome6.30pmWon 5-1
Saturday15 JuneKnockholtHome10.30amWon 6-0 (opposition cancelled)
Sunday23 JuneBlackheathHome1.30pmWon 5-1
Tuesday9 JulyHayes IAway6.30pmLost 1.5-4.5
Saturday 17 August
(Rearranged)
Oakwood IIAway1pmWon 3.5-2.5
Sunday11 AugustBlackheathAway10.30amWon 5-1

Men's 2

Division: F Group: Captain:Garry Appleford Email: garry.appleford@sky.comTel: 07703 580 788
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Saturday30 MarchShooters Hill IIHome10.30amLost 2-4
Saturday27 AprilBromley CCHome10.30amWon 4-2
Saturday18 MayBromley LTC IIHome10.30amWon 4.5 - 1.5
Sunday26 MayMeopham IIHome1.30pmLost 1-5
Saturday29 JuneBromley CCAway12.30pmWon 6-0
Thursday4 JulyBromley LTC IIAway6.30pmLost 1-5
Sunday21 JulyMeopham IIAway2pmLost 2-4
Saturday3 AugustShooters Hill IIAway1pmLost 2-4

Ladies 1

Division: B Group: Captain: Katya Sheath Email: kjura@hotmail.co.uk: Tel 07590 259399:
DayDateOppositionHome/AwayTimeResult
Sunday31 MarchGravesham IHome1.30pmWon 3-1
Sunday14 AprilMeopham IHome1.30pmLost 0-4
Sunday5 MayChislehurst IHome1.30pmWon 3-1
Wednesday15 MayBromley Wendover IHome6.30pmLost 0-3
Sunday19 MayMeopham IAway2pmWon 4-0
Wednesday23 July(rearranged)Chislehurst IAway6.30pmWon 2-1
Monday8 JulyParklangley IIAway6.30pmWon 2-0
Wednesday17 JulyParklangley IIHome6.30pmDraw 1-1
Friday26 JulyBromley Wendover 1Away6.30pmLost 0-2
Sunday4 AugustGravesham IAway10.30amLost 1.5-2.5

Ladies 2

Division: C Group: Captain: Susan Winter Email: susan@winterpress.netTel: 07967 353936
DayDateOppositionHome/AwayTimeResult
Sunday7 AprilGravesham IIHome1.30pmWon 4-0
Sunday28 AprilSundridge Park IIHome1.30pmLost 1-3
Saturday18 MayHartley CCAway10amWon 3-1
Monday3 JuneSundridge Park IIAway6.30pmLost 1-3
Sunday9 JuneGravesham IIAway10.30pmWon 3-1
Sunday23 JuneCrescent IAway1.30pmWon 3-1
Wednesday3 JulySidcup Recreation IAway6.30pmDraw 2-2
Sunday21 JulyCrescent IHome1.30pmDraw 2-2
Monday12 August (rearranged)Hartley CCHome6.30pmLost 1-3
Wednesday31 JulySidcup Recreation IHome6.30pmWon 2.5-1.5

Ladies 3

Division: H Group: Captain: Jan Higgs Email: conditionedair@hotmail.co.uk Tel: 07813 674 889
DayDateOppositionHome/AwayTimeResult
Saturday30 MarchDavid Lloyd Dartford IIAway11amLost 0-4
Saturday11 MaySidcup Recreation IIHome10.30amLost 0.5-3.5
Wednesday22 MayParklangley IVHome6.30pmLost 0-3
Sunday26 MayOakwood IIAway1pmLost 0-4
Sunday16 JuneParklangley IVAway1pmLost 0-3
Wednesday 17 July (rearranged)Catford Wanderers IIAway6.30pmDraw 2-2
Saturday29 JuneOakwood IIHome10.30pmDraw 2-2
Monday8 JulyCatford Wanderers IIHome6.30pmDraw 2-2
Monday22 JulySidcup Recreation IIAway6.30pmLost 0.5-2.5
Saturday3 AugustDavid Lloyd Dartford IIHome10.30amLost 0-4

Mixed 1

Division: B Group: Captain: Dee Reffell Email: dreffell@virginmedia.com Tel: 07496 689485
DayDateOpponentsHome/AwayTimeResult
Saturday6 AprilBromley CCHome10.30amWon 4.5-1.5
Saturday25 MayBromley CCAway12.30pmWon 5-1
Thursday30 MayBromley LTCAway6.30pmWon 3.5-2.5
Sunday16 JuneMeopham IIHome1.30pmWon 6-0
Saturday22 JuneOakwood IHome10.30amWon 4.5-1.5
Wednesday26 JuneBromley LTCHome6.30pmWon 4.5-1.5
Saturday20 JulyOakwood IAway1.00pmLost 2.5-3.5
Sunday28 JulyMeopham IIAway2pmLost 1-5

Mixed 2

Division: C Group: Captain: Amanda Richards Email: amanda@amandastreeter.comTel: 0777 3335245
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Saturday13 AprilSundridge Park IIHome10.30amLost 2-4
Saturday4 MayOakwood IIHome10.30amWon 4-2
Thursday23 MayChislehurst IAway6.30pmLost 1-2
Wednesday24 July (rearranged)Sidcup RecreationAway6.30pmLost 1.5-2.5
Thursday8 August (rearranged)Sundridge Park IIAway6.30pmLost 2-4
Sunday30 June (rearranged)Oakwood IIAway1pmWon 4-2
Saturday6 JulyChislehurst IHome10.30pmDraw 2-2
Monday15 JulySidcup RecreationHome 6.30pmWon 3.5-1.5

Mixed 3

Division: E Group:B Captain: Dominic Surry Email: dominic.surry@btinternet.comTel: 07754 617354
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Sunday5 MayDavid Lloyd Dartford IIAway2pmLost 2-4
Saturday1 JuneKnockholtHome10.30amLost 2-4
Thursday6 JuneCrescent IIAway6.30pmLost 1.5-3.5
Monday24 JuneCatford Wanderers IIHome6.30pmWon 6-0
Sunday7 JulyDavid Lloyd Dartford IIHome1.30pmLost 1-5
Thursday18 JulyKnockholtAway6.30pmLost 1.5-3.5
Sunday4 AugustCrescent IIHome1.30pmLost 2-4
Thursday8 AugustCatford Wanderers II Away6.30pmDraw 1.5-1.5

Boys 16 & Under

Division: Captain: Susannah Sherwood Email: susannahsherwood@ntlworld.comTel: 07932 145437
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Saturday27 AprilThe Parklangley ClubHome4pmWon 6-0
Sunday12 MaySydenhamAwayLost 2-4
Sunday23 JuneBromley LTCHome4pm
Saturday6 JulyShooters HillAway

Boys 14 & Under 1

Division: A Captain: Melanie Aird Email: melanie.aird@btinternet.comTel: 07770 359374
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Sunday28 AprilCatford WanderersAwayWon 6-0
Saturday11 MaySydenhamHome4pmWon 6-0
Sunday30 JuneShooters HillHome4pmLost 6-0

Boys 14 & Under 2

Division: B Captain: Alan White Email: alanandnicolew@virginmedia.comTel: 07710 385510
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Sunday28 AprilBromley WendoverHome4pmWon 4-2
Saturday11 MaySundridge ParkAwayWithdrawn
Sunday30 JuneOld WilsoniansHome4pmLost 0-6

Veterans Mixed midweek

Division: C Captain: Mike Parbery Email: mike1_par@yahoo.co.ukTel: 079011 14822
DayDateOpponentsHome / AwayTimeResult
Thursday4 AprilSundridge Park IIHome11amLost 1-3
Wednesday17 AprilMeophamHome11amDraw 2-2
Tuesday14 MayShooters Hill IIAway10.30amLost 1.5-2.5
Wednesday29 MayDavid Lloyd SidcupAway10.30amDraw 2-2
Monday29 JulyDavid Lloyd DartfordHome11amLost 1-3